Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

8 Eylül 2012

Semizotlu Patates Salatası


Merhabalar çok faydalı olduğu için semizotunu çok severim buzdolabımda da herzaman haşlanmış patatesim olur. Hemen semizotunu kavurup normal bir patates salatası yaptım siz pul biber ekleyebilirsiniz. Çok doyurucu  bir lezzet afiyet olsun :)

Bu gün bir ayet-i kerimeyi paylaşmak istedim;

“Gerçek şu ki, Allah’a teslim olmuş bütün erkekler ve kadınlar, inanan bütün erkekler ve kadınlar, kendini ibadet ve taata vermiş erkekler ve kadınlar, niyet ve davranışlarında doğru ve samimi olan erkekler ve kadınlar, sıkıntılara göğüs geren erkekler ve kadınlar, gönülden saygı ile Allah’tan korkan erkekler ve kadınlar, sadaka veren erkekler ve kadınlar, nefislerini kontrol edip herşeyden kaçınarak oruç tutan erkekler ve kadınlar, iffet ve namuslarını koruyan erkekler ve kadınlar, Allah’ı durmaksızın çokça anan erkekler ve kadınlar var ya; işte Allah onlara bağışlanma ve büyük bir mükafat hazırlamıştır.” (Ahzâb: 33/35)

4 yorum:

 1. Emine'cim ellerine sağlık.Semizotu salatalara çok yakışıyor.İnşallah ayet-i kerimde müjdelenen kadınlardan olabiliriz. Bu arada seninde şablon içine sinmiyor herhalde benim gibi çok sık değişiyorsun:) Bu şablonunda güzel,hayırlı olsun:)Sevgiler:)

  YanıtlaSil
 2. eline sağlık emine abla. semizotu ve patatesi hiç birlikte düşünmek aklıma gelmezdi. güzel olmuş afiyet şeker olsun. mutlu haftalar ...

  YanıtlaSil
 3. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 4. gercekten guzel bir fikir. patatese yakismayan bir sey yok zaten, her seye uyuyor:)

  YanıtlaSil

Blog Archive♥

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 

Tarif Dunyam Template by Ipietoon Cute Blog Design